RUS
ENG
UKR
CORWOOD CORGIS · Welsh Corgi Pembrokes · Since 2009

CORGI.IN.UA - Вельш Коргі Пемброк -
Про нас


Ласкаво просимо!Вітаємо Вас на веб-сайті монопородного розплідника CORWOOD (Київ, Україна), де Ви маєте можливість придбати цуценя Вельш Коргі Пемброк високої якості та відмінного здоров'я.

Розплідник перебуває на обліку в Кінологічному Центрі № 1 Головного управління Кінологічної Спілки України (Київ, вул. Мечникова, 18).

Розплідник Corwood має Свідоцтво № 315/10, що підтверджує, що Кінологічним Союзом України (UKU) у Міжнародній Кінологічній Федерації (FCI) зареєстровано завод/розплідник CORWOOD (prefix). Назва заводу охороняється законом.

Діяльність розплідника Corwood охороняється Свідоцтвом № 150669 на знак для товарів та послуг, виданого Державним департаментом інтелектуальної власності України відповідно до Закону України „Про охорону прав на знаки для товарів та послуг”.

Corwen's Farmhouse Ivory

CORWOOD позиціонує себе як приватний монопородний розплідник, який займається розведенням високоякісних собак лише однієї породи – чудових Вельш Коргі Пемброк. Чудових не за якимись зовнішніми даними, ні. Ця маленька вівчарка з досить простою та звичною зовнішністю сільських собачок підкорила серця як августійших персон, так і простих людей своєю неймовірною комфортністю, якнайвищим інтелектом, життєрадісністю та людинолюбством, невибагливістю та практичністю.

Чому ми стали заводчиками Пемброків

Глибоке захоплення Пемброками прийшло набагато швидше, ніж усвідомлення, що це не просто тимчасовий порив. І коли виявилось, що в тебе вже є і заводська приставка, і шикарні собаки, якими ти пишаєшся і регулярно показуєш на виставках, спілкуєшся із захопленими породою людьми з різних куточків земної кулі, цікавишся масою речей, які простому власнику не потрібні і про важливість яких багато хто просто любителів тварин навіть не підозрюють, коли в темах розмов вагоме місце починають займати, зрозуміло, собаки, а людей на вулиці починаєш ідентифікувати по собаках і не пізнаєш їх без собак, і своє життя ти без собак уже не уявляєш і щиро співчуваєш тим, хто собак не має зовсім чи має, але інших порід... то усвідомлюєш, що без магії корги тут не обійшлося.

Наше тонке розуміння породи сформувалося досить швидко, оскільки нам не тільки дуже пощастило з людьми, які стали нашими наставниками, але в першу чергу неймовірно пощастило з собаками, за якими стояла величезна, грамотна, відповідальна та тривала робота багатьох найвідоміших заводчиків світу.

Можна довго і красиво говорити звичайні в таких випадках речі про любов до породи, про здоров'я собак, про догляд за ними, про нерви, про час, про стосунки, про виставки, про те, що таке заводчик і про значущість того, що він робить ... Так, зрозуміло, все це важливо, але не менш важливо розуміння того, що Коргі - це не тільки собака з унікальними інтелектом, темпераментом, харизмою і привабливістю, а тварина, яка має призначення, що визначає породу. І саме завдяки підтримці та культивуванню в породі її функціональності можна не тільки зберегти все хороше, а й створити тварин, що дійсно захоплюють у всіх відношеннях. А коли ти це знаєш і бачиш, то розумієш для чого ти цим займаєшся і що хочеш отримати, і те, що тобі, як заводчику, буде цікаво розводити ще дуже і дуже довго.

Племінна база розплідника

Собаками-засновниками нашого розплідника є три коргі: пес "Фред" Hum'nbird Would You Believe (Import USA) та дві суки - "Мелані" Melany Of Pennies From Heaven (Import Netherlands) и "Іворі" Corwen's Farmhouse Ivory (Import Belgium).


Чемпіон світу серед ветеранів, Інтерчемпіон, Шестиразовий Чемпіон України, Чемпіон Росії, Литви, Білорусі, Молдови, Супер Гранд Чемпіон Молдови, Кращий представник породи в Україні

"Фред" HUM'NBIRD WOULD YOU BELIEVE
(Import USA)

Дата народження 16.05.2005
Батько AM CH Sua Mah Thanks For Believing (USA)
Мати AM CH Hum'nbird Wood Lily (USA)


Батько Фреда - Чемпіон Америки SUA MAH THANKS FOR BELIEVING має у США статус ROMX плідника, робочий пастуший титул HSAs і є найкращим пастухом Американського Пемброк Вельш Коргі Клубу PWCCA за результатами пастуших чемпіонатів 2008 року.

Фред також є внучатим племінником самого видатного шоу-пемброка США, який заслужив титул "Top winning Pembroke of all time" Американського чемпіона HUM'NBIRD KEEPN UP'PEARANCES, який виграв наибільшу кількість BIS та BISS серед Пемброків за всю історію розведення в Америці.

Серед видатних родичів Фреда не можна не згадати його чудову племінницю - Am CH "Simone" HUM'NBIRD ICE LILY, доньку його сестри Am CH HUM'NBIRD NIGHT LILY. Simone в 2012 році завоювала титул BOB (Best of Breed) на одному з найпрестижніших шоу у світі - "The Westminster Kennel Club Dog Show", Нью-Йорк, США. Крім цього Фред є правнуком Am CH HUM'NBIRD VALEDICTORIAN, що мав в США статус ROMX плідником та входив до рейтингу кращих плідників Америки за всю історію розведення.Інтерчемпіонка, Супер Гранд Чемпіонка України, Гранд Чемпіонка України, Молдови та Болгарії, П'ятиразова Чемпіонка України, Чемпіонка Польщі, Росії, Білорусі, Македонії, Молдови та Балканських країн, Найкраща представниця породи в Україні

"Іворі" CORWEN'S FARMHOUSE IVORY
(Import Belgium)

Дата народження 01.08.2009
Батько Quanda Katch Me If You Can (USA)
Мати Zodia's Kiwi (Sweden)


Іворі на час свого народження була унікальним поєднанням американських робочих ліній та скандинавських ліній розведення натуральних бобтейлів із застосуванням якісних британських ліній.

Поєднання цих кровей дало прекрасний сучасний екстер'єр собаки, що максимально наближається за параметрами і пропорціями до теоретичного ідеалу за гармонією, з прекрасною біомеханікою і балансом, що дозволяють показувати ідеальні рухи, у тому числі рись, що стелиться - найекономічніший алюр, властивий всього декільком породам вівчарок.

Американська частина родоводу Іворі дала їй цілу плеяду не лише шоу чемпіонів з краси та переможців робочих змагань, а й низку видатних предків-плідників, яскравим представником яких є AM CAN CH Schaferhaus Yul B of Quanda ROMX - один з лідерів рейтингу ТОП-10 Кращих племінних собак США за всю історію розведення Пемброков в Америці, який кілька десятиліть поспіль поступався лідерством тільки своєму синові AM CAN CH Horoko Caralon Dickens ROMX.

Мати Іворі - Zodia's Kiwi походить з шведського розплідника "Zodia's", який понад 20 років брав участь у скандинавській програмі розведення натуральних бобтейлів з красивим екстер'єром і міцним здоров'ям з використанням кращих представників породи з провідних британських ліній. Її дід Belroyd Corncockle доводиться правнуком знаменитому англійському пліднику №1 Belroyd Nut Cracker та братом з одного приплоду видатної плідниці Belroyd Cowslip. Таким чином Zodia's Kiwi доводиться троюрідною сетстрою нашої Melany Of Pennies From Heaven.

Наявність найкращих британських племінних собак у родоводі Іворі як по батьківській, так і по материнській лініях, створюють чудову племінну базу, що спирається на провідні крові Великобританії."Мелані" MELANY OF PENNIES FROM HEAVEN
(Import Netherlands)

Дата народження 17.08.2009
Батько INTCH, CH NL, BELG, VDH Belroyd Kingbird (Great Britain)
Мати Juwel of Pennies from Heaven (Netherlands)


Мелані є лінійною сукою за найвідомішим і найшанованішим у світі Британським розплідником "Belroyd", чиї собаки присутні у всіх провідних породних лініях на всіх континентах світу, а видатний плідник №1 усіх часів (за загальною кількістю народжених чемпіонів Великобританії за весь час) перший пемброк – переможець Крафта Belroyd Nut Cracker лежить в основі практично всіх (крім однієї) ліній у Великій Британії. Розплідник "Belroyd" двадцять років (з перервою в один рік) ставав кращим розплідником Великобританії та визначив цілу епоху для становлення породи на її батьківщині. Заводчиків цього розплідника вважали найкращими у підборі пар, а найкращим напрацюванням їх ліній, крім іншого, стали чудові породні голови.

Мелані є не лише одним із найближчих нащадків Belroyd Nut Cracker, а й правнучкою видатного плідника №2 усіх часів - CH GB Belroyd the Red Grouse, правнучкою видатного плідника Великобританії, імпортованого з Нової Зеландії, - AKC/NZ CH Tweedbanks Portland Bill, онукою видатної плідниці CH GB Belroyd Cowslip. Тітка Мелані по батькові і вона ж прабабуся по матері Belroyd Knightingale by Pemcader кілька років займала лідируючі позиції в рейтингу племінних сук Великобританії, поступаючись лише одним щаблем. Батько Мелані INTCH, CH NL, BELG, VDH Belroyd Kingbird ставав кращим кобелем Нідерландського Вельш Коргі Клубу, а тітка Мелані по матері Jessy of Pennies from Heaven ставала сукою року.


Всі собаки-засновники нашого розплідника – найвищого класу з потужним племінним потенціалом, що спирається на видатні крові найкращих британських, американських, новозеландських та австралійських племінних собак. Це дозволяє нам займатися власним лінійним розведенням високоякісних собак породи Вельш Коргі Пемброк.

Оскільки Сполучені Штати є світовим лідером у розведенні Пемброків з урахуванням робочих якостей, то наявність таких ліній у родоводах кожної з наших собак дозволяє нам розводити Пемброків ще й з яскраво вираженим інстинктом пастуха і вродженими робочими навичками.
Відео-куточок

Знайомтеся з нами!

Фрагмент передачі
"Хто в домі господар?"
(УТ-1 / Ера / 14.11.2010)Ми в прессі

Our Corgi World

У різні часи, особливо в період популяризації нашої породи в Україні, ми активно публікували в кінологічних журналах власні авторські матеріали. Тут представлено статтю, написану на прохання Welsh Corgi League (Великобританія) для офіційного щоквартального бюлетеня Our Corgi World (Summer 2017), щоб познайомити британських членів Ліги та передплатників з усього світу з Україною, як країною, в якій порода Вельш Коргі Пемброк не просто відома, а має численних поціновувачів:


Весь бюлетень доступний тільки для платних членів Вельш Коргі Ліги


Фрагмент уроку нашого “Тома” Corwood Last Hero з випасу овець


Фрагмент виступу нашого “Фреда” Hum'nbird Would You Believe під екпертизою Judy Hart (USA)


Коргі арт
Наші картини і графіка
ДЕТАЛЬНІШЕШукаєте цуценя?
Зв'яжіться з нами сьогодні.

Зателефонуйте нам
+380 50 3815892
або напишіть
nik.litvinenko@gmail.com

World Dog Show 2013 Budapest, Hungary, May 19, 2013
Fred HUM'NBIRD WOULD YOU BELIEVE Чемпіон Світу - 2013 серед ветеранів
та Кращий Ветеран породи Вельш Коргі Пемброк 2013.

Ескперт Cate Elizabeth Cartlege (UK)
и “Fred” HUM'NBIRD WOULD YOU BELIEVE

Veteran World Winner - 2013
“Fred” HUM'NBIRD WOULD YOU BELIEVE

World Dog Show - 2013
Фінальний ринг Вельш Коргі Пемброків
"Tom" CORWOOD LAST HERO

стал переможцем класу Intermedia на Чемпіонаті Європи EURODOGSHOW-2017,
що відбувся в Києві з 24 по 27 серпня 2017!
Том також став Переможцем класу Intermedia та резервним Кращим кобелем на міжнародній виставці «Україна-2017»
та переможцем Робочого класу на монопородній виставці національного рівня, що проводились у рамках EURODOGSHOW-2017.

За результатами цих виставок Том закрив титул Чемпіона України.

Родовід
www.pedigreedatabase.com...


Hum'nbird Would You Believe    •    Pack Iz Doma Na Holme    •    Otreks Get Down Tonight
Corwood Superhero    •    Corwood Symon    •    Corwood Odyssey    •    Corwood Last Hero
Corwood Xena Warrior Princess    •    Corwood You'll Make Me Happy    •    Corwood Mirabella
Corwood Olivia    •    Corwood Alexandra    •    Corwood Elizabeth    •    Corwood Erika
Corwen's Farmhouse Ivory    •    Melany Of Pennies From Heaven    •    Corwood Believe Your Eyes

Контакти


Телефон:
+380 50 3815892
Ел. пошта:
nik.litvinenko@gmail.com

Соцмережі
Всі права застережені ©Corgi®, 2009-2023
Використання материалів та фотографій виключно з дозволу власників сайту Corgi.ua.
Юридична підтримка - ЮК Pilot®. Захист інтелектуальної власності - DSpatent®.
Web-site by ©M.Lytvynenko, J.K.Design, 2009-2023.
bigmir)net TOP 100