RUS
ENG
UKR
CORWOOD CORGIS · Welsh Corgi Pembrokes · Since 2009

CORGI.IN.UA - Вельш Коргі Пемброк -
Новини
Новини 2022
Всі новини, фотографії та відео
знаходяться на Фейсбук-сторінці розплідника Corwood:
Corwood Corgis
Kennel page


У нас цуценята!

17 грудня 2022 року в нашому розпліднику

народилося 4 гарних рудо-білих цуценят приплоду "N"
(2 дівчинки і 2 хлопчика)

CORWOOD KIMBERLY
AT ROWANSHIRE
нова Чемпіонка Румунії!
Наша випускниця CORWOOD KIMBERLY AT ROWANSHIRE додала титул дорослої Чемпіонки Румунії до свого титулу Юної Чемпіонки Румунії, отриманому на початку червня в результаті яскравої перемоги на 2xCACIB + 2xCAC "Oradea Dog Show" (Romania, 4-5.06.2022), де Кімберлі, приймала участь в класі Юніорів, виборола не тільки 4 х J.CAC и 4 х Best Junior, а й двічі була вибрана Кращим представником породи (2 x BOB).

15-16 жовтня 2022 на дог-шоу 2xCACIB + CAC в Turda (Romania), Кімберлі продовжила свій яскравий виступ в класі Інтермедіа, виграла 3 х CAC, 2 x CACIB та тричі отримала титул Кращого предтавника породи протилежної статі (3 x BOS), що дозволило їй за один уікенд не тільки закрити титул дорослої Чемпіонки Румунії (CH RO), але й відкрити титул Інтер-чемпіонки (C.I.B.).

Пишаємося успіхами красуні Кімберлі і дякуємо її власницю Тетяну Рябініну (Rowanshire).

CORWOOD SYMON
новий Чемпіон Румунії!
15-16 жовтня 2022 на дог-шоу 2xCACIB + CAC в Turda (Romania) відбувся успішний дебют нашого випускника CORWOOD SYMON, який у віці 15 місяців виступив в дорослому класі Інтермедіа, отримавши на всіх трьох виставках Excellent-1, CAC та закривши за один уікенд дорослий титул Чемпіона Румунії. При цьому Саймон на одній з виставок рангу CACIB став не тільки Кращим псом, отримавши титул CACIB, але й виборов титул Кращого представника породи (BOB). В цей виставковий день кращими представниками породи стали випускники CORWOOD - Саймон (BOB) та Кімберлі (BOS). На другий виставковий день Саймон став резервним Кращим псом в породі, виборовши титул R.CACIB.

В результаті Саймон не тільки закрив дорослий титул Чемпіона Румунії (CH RO), але й відкрив титул Інтер-чемпіона (C.I.B.).

Мы пишаємося нашим хлопчиком і дякуємо співвласницю Тетяну Рябініну (Rowanshire) за любов та турботу!

Нова
Інтер-чемпіонка, Чемпіонка Угорщини
та Мульті-чемпіонка
Наша випускниця - Юна Гранд-чемпіонка України, дворазова Чемпіонка України, Чемпіонка Польщі та Румунії CORWOOD MELODY закрила титул Інтернаціональної Чемпіонки (C.I.B.) та титул Чемпіонки Угорщини (CH HU), отримавши перемогу в класі Чемпіонів на міжнародній виставці FeHoVa WinterDogShow (17-18.02.2022, Budapest, Hungary) з результатом 2 x CAC, 2 x CACIB.

Ми пишаємося успіхами Мелоді та дякуємо її власницю Тетяну Рябініну (Rowanshire) за любов до собаки нашого розведення, турботу і велику працю, вкладену в неї.

Успішний початок
виставкового
сезону
2022
Сезон 2022 в Україні відкрився 29 січня виставкою "Зимовий кубок мера Харкова - CAC UA". Для нашої Оливки CORWOOD OLIVIA старт сезону став дуже успішним - вона виборола титул BOB (кращий представник породи) та посіла третє місце в Бесті першої групи.

Загальні результати участі CORWOOD OLIVIA в виставковому уікенді:
  1. CAC-UA "Зимовий кубок мера Харкова" (29.01.2022, Харків, Україна) - Intermedia class: Excellent-1/6, CAC, Best female, BOB under Viktor Shiyan (Ukraine),
    BIG-3 under Nedim Suta (Bosnia and Herzegovina).
  2. CAC-UA "Монопородна виставка Вельш Коргі Пемброк" (30.01.2022, Харків, Україна) - Intermedia class: Excellent-2/7, R.CAC under Beata Petkevich (Latvia).
  3. FCI-CACIB "Сузір'я сніжних псів Кубок мера Харкова" (30.01.2022, Харків, Україна) - Intermedia class: Excellent-1/7, CAC under Nedim Suta (Bosnia and Herzegovina).
Висловлюємо велику вдячність за виставкову підготовку тренеру Анні Тарновській (хендлінг-зал "Тандем"), та хендлеру Карині Застрожниковій за показ у ринзі і грумінг.

-----
Фото - Yuriy Belokobilskiy & Misha Lukianov

CORWOOD ODYSSEY
Top Junior of Breed'2021!
CORWOOD ODYSSEY став ТОП-1 ЮНІОРОМ породи Вельш Коргі Пемброк в Україні рейтингу "Топ-собака 2021", який провела Кінологічна Спілка України (КСУ) за підсумками виставкового сезону 2021 року.

Впродовж літнього виставкового періоду 2021 року CORWOOD ODYSSEY отримав увесь можливий перелік національних юніорських титулів:
  • JCH UA - Юний чемпіон України.
  • JGRCH UA - Юний Гранд-чемпіон України.
  • JCH Breed UA - Юний чемпіон породи.
  • JCV - Юний Переможець Всеукраїнського Клубу Британських Пастуших Порід - найвищий клубний титул, що можливо було отримати в 2021 році в зв'язку з непроведенням щорічного клубного Чемпіонату та решти інших клубних виставок рангу Переможець клубу.
Завдяки виставковим успіхам він зміг накопичити найвищу кількість балів, які забезпечили йому перемогу в номінації ТОП-ЮНІОР породи рейтингу "Топ-собака 2021".

-----
Власник - Оксана Усова-БойкоШукаєте цуценя?
Зв'яжіться з нами сьогодні.

Зателефонуйте нам +380 50 3815892
або напишіть nik.litvinenko@gmail.com

Hum'nbird Would You Believe    •    Pack Iz Doma Na Holme    •    Otreks Get Down Tonight
Corwood Superhero    •    Corwood Symon    •    Corwood Odyssey    •    Corwood Last Hero
Corwood Xena Warrior Princess    •    Corwood You'll Make Me Happy    •    Corwood Mirabella
Corwood Olivia    •    Corwood Alexandra    •    Corwood Elizabeth    •    Corwood Erika
Corwen's Farmhouse Ivory    •    Melany Of Pennies From Heaven    •    Corwood Believe Your Eyes

Контакти


Телефон:
+380 50 3815892
Ел. пошта:
nik.litvinenko@gmail.com

Соцмережі
Всі права застережені ©Corgi®, 2009-2023
Використання материалів та фотографій виключно з дозволу власників сайту Corgi.ua.
Юридична підтримка - ЮК Pilot®. Захист інтелектуальної власності - DSpatent®.
Web-site by ©M.Lytvynenko, J.K.Design, 2009-2023.
bigmir)net TOP 100